Walker's Silencer Ear Bud - Активні Беруші для Екстремальних Ситуацій | Активные Беруши для Экстремальных Ситуаций
parallax background
SIG MCX SPEAR
SIG Sauer MCX-SPEAR
26.01.2022
 

В сі розуміють, коли ми знаходимось в небезпечному середовищі перед нами постає питання убезпечити себе від безпосереднього негативного впливу або його наслідків. Для цього використовується захисне спорядження голови, очей та тулубу. Для захисту органів слуху від небезпечного впливу гучних звуків існує великій вибір засобів та пристроїв, від простих беруш до активних навушників, які крім зменшення рівня гучного звуку, який перевищує небезпечний поріг, підсилюють звуки навколишнього середовища, дозволяючи вести звичайне спілкування і вести звукове спостереження. Сучасні активні навушники є технологічними і багатофункціональними пристроями, які окрім основної функції щодо захисту слуху надають можливість під’єднання сторонніх пристроїв, наприклад радіостанцій, цифрових музичних програвачів і т.і., для транслювання їх сигналу. .

Активні навушники, беззаперечно, мають велику кількість переваг, але, і треба це визнати, мають і недоліки, або незручності (кому як більше подобається) у використанні. Основними недоліками, або незручностями є те, що в спекотну погоду дуже важко знаходитись тривалий час в одягнених навушниках, а якщо ми поєднаємо це із захисними окулярами та захисним шоломом то через декілька годин перебування в спекотній погоді виникає велике бажання їх зняти. Якщо серед вашого екіпірування є захисний шолом, наприклад, FAST і активні навушники, то вам потрібно лише придбати нові кріплення, але якщо у вас класичний шолом, наприклад, MICH, то з використанням активних навушників можуть бути нюанси. І на останок, активні навушники, навіть найергономічні, мають габаритні розміри які іноді можуть якщо не заважати, то спричиняти деякі незручності у використанні зброї або використанні обладнання…. Але найбільша проблема, все ж таки, це спекотна погода..
Найпростіше рішення в цьому випадку, використати звичайні беруші, що звісно полегшить ситуацію, але вони зведуть нанівець основні переваги активних навушників - зменшення небезпечних звуків та підсилення звуків навколишнього середовища. Один з варіантів, який може подолати викладені вище незручності це використання компактних електронних вкладишів (активних беруш), які частково зможуть замінити активні навушники зі збереженням їх основних функції..
На ринку існує, хоч і не великій, але вибір серед компактних електронних пристроїв для захисту слуху. Ми можемо обирати від недорогих китайських, з непередбаченим результатом, до коштовних брендованих виробів. В цьому огляді я розповім про варіант активних вкладишів (беруш) з оптимальним, на мою думку, співвідношенням ціна-якість, до того ж за середньою вартістю з усіх можливих - Walker’s Silencer Ear Buds..
Walker's Silencer

Walker's Silencer Ear Buds

Walker’s Silencer Ear Buds це компактні електронні активні беруші від американської компанії Walker’s, яка спеціалізується на розробці і виробництві захисних пристроїв. Відразу про важливу річ - завдяки поєднанню механічного та електронного рішень захисту слуху цей невеликий пристрій має рівень найважливішого показника Noise Reduction Rating (NRR), або Рейтинг шумозаглушення 25 dB!!! А це або дорівнює або перевершує значення пригнічення шуму в деяких активних навушниках, наприклад, NRR популярних активних навушників Howard Leight Impact Sport дорівнює 22dB..
Walker's Silencer

Walker's Silencer Ear Buds

 
Активні беруші Walker’s Silencer Ear Buds укомплектовані твердим захисним чохлом в якому передбачене місце для зберігання саме беруш і двох наборів змінних вушних владишів. Перший з пінопропілену для вушного проходу трьох розмірів S, M, L, та змінних силіконових вкладишів для комфортного розміщення у вушній раковині, також трьох розмірів S, M, L. Чохол також має кишеню для зберігання елементів живлення, знімного шнура та щітки з магнітом для чистки і зручного встановлення елементу живлення..
Беруші обладнані окремими перемикачами вмикання/вимикання живлення, незалежними регуляторами гучності та всеспрямованими мікрофонами. На корпусі передбачені отвори для під’єднання страхувального шнура.
Живлення Walker's Silencer Ear Buds здійснюється від компактних елементів формату А10 (таблетка), які зазвичай використовуються в слухових апаратах, по одній на кожен вкладиш. Особливість використання цих елементів живлення в тому, що вони активуються повітрям відразу після знімання захисної плівки і виснажуються навіть якщо беруші знаходяться у вимкненому стані. Натомість вони абсолютно безпечні для електроніки (не течуть) і організму людини. Активація елементу живлення здійснюється приблизно за хвилину після зняття захисної плівки. Тривалість активного використання елементів живлення, в залежності від навантаження, складає від 3х до 6ти діб. В режимі очікування, тобто коли беруші вимкнені, елементи живлення залишаються в робочому стані до 18-20 діб. Вартість однієї батарейки А10 складає приблизно 12,5 грн, тобто 25 грн пара, що складає в середньому 5 грн за добу на комплект або 2,50 грн за одну батарейку. Батарейки доступні у вільному продажу комплектами по 6шт в упаковці, просто необхідно заздалегідь придбати набір з декількох упаковок, які також продаються наборами по 10 упаковок (60 шт).
Walker's Silencer

Walker's Silencer

Щодо практичного використання Walker's Silencer Ear Buds. Досягнення ефективного рівня приглушення звуку здійснюється за рахунок поєднання роботи електроніки та механічного перекриття слухового проходу. Перед розміщенням беруш, для щільного перекриття слухового проходу, необхідно стискаючими рухами пальців зменшити пінопропиленові вкладиші і розмістити їх у вушному проході. За 10-15 секунд вони повернуть свою форму і надійно перекриють доступ звуку. Ви це відчуєте за зменшенням звукосприйняття. Вмикання живлення здійснюється переведенням перемикачів у верхнє положення і далі встановлюємо потрібний рівень гучності для навколишніх звуків. Діапазон передачі звуку на досить високому рівні, викривлень звуку не має, звук чистий. Як і в звичайних активних навушниках при збільшенні рівня гучності до максимальних значень ми будемо чути «білий шум», але це не фонові "наводки", як в деяких китайських виробах, і зменшуючи рівень підсилення навколишнього звуку можемо досягти стану близького до природнього (положення регуляторів підсилення гучності близькі до мінімальних значень). Існують деякі міфи щодо випадіння берушів із вушних раковин при швидкому пересування або падіннях, що характерно під час перебування в екстремальних умовах. Для подолання цього дуже важливо підібрати розмір пінопропиленових вкладишів з комплекту поставки, що дозволить отримати максимум функціоналу від беруш і запобігти їх випадінню їх. Підкреслю - основна причина випадіння - це не правильно підібрані пінопропіленові вкладиші.
Walker's Silencer

Walker's Silencer

Але не буває тільки позитивне враження. Підсумкове сприйняття - це результат компромісів. Що не подобається, чи не виправдовує надій? Відсутність захисту від вітру. На класичних активних навушниках завдяки площі пристроїв кожен мікрофон обладнаний вітрозахисною накладкою. Активні беруші Walker’s Silencer Ear Buds внаслідок свого розміру, очікувано, не мають цієї можливості. При знаходженні в середовищі з сильним вітром і коли він потрапляє в отвір мікрофона, ми відчуваємо цей вплив. Так, це є. Але це той самий компроміс за компактні розміри і функціональність. Хоча в деяких випадках захисний шолом, наприклад, MICH, який має площу захисту зони вух допомагає зменшити цей вплив, на додаток до того що надає і додатковий захист цієї ділянки голови. Також у порівнянні з класичними активними навушниками у моделі Walker’s Silencer Ear Buds не має можливості під’єднати стороннє джерело звуку, а саме радіостанцію. Для можливості під’єднання радіостанції, телефону або музичних плеєрів через Bluetooth треба звернути увагу на більш просунуті і більш дорогі активні беруші, де така можливість існує.
Walker's Silencer

Walker's Silencer

Walker's Silencer

Walker's Silencer

Підсумовуючи знайомство з активними берушами Walker’s Silencer Ear Buds відзначу, що вони беззаперечно мають право на існування. Компактний розмір і функціональність дозволять крім збереження слуху, що звісно насамперед важливо, зменшити загальний об’єм вашого приладдя, відчувати себе більш комфортно в спекотну погоду і на додаток вам не потрібно витрачати кошти на нову каску FAST. Що стосується цивільних стрільців, то в тирі або на полігоні Walker’s Silencer Ear Buds, на мою думку, це дійсно дуже корисна і зручна річ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *